gallery/1

GÜNCEL

OSGB

GÜNCEL OSGB

Hakkımızda

gallery/iş-güvenliği

Çalışma amacımız;

 

Dinamik, yenilikçi, uzman ve deneyimli ekibimizle, insan odaklı anlayışımızla hizmetinizdeyiz. GÜNCEL OSGB olarak hizmet verme fırsatı bulduğumuz müşterilerimize ve değerli ekiplerine teşekkür ediyor; onlarla birlikte yola devam etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 

 

                                            Op. Dr. Ali Rıza KOÇOĞLU

Şirket

 

GÜNCEL OSGB, 2013 yılında Ankara Polatlı’da kurulmuştur. Çalışanların sağlıklarının korunması, işyerlerinde iş güvenliğinin sağlanması ve farkındalığın artırılması adına çok önemli projelere imza atmıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki faaliyetleri ve yürüttüğü danışmanlık ve eğitim çalışmaları ile çok sayıda kurumsal firmaya sunduğu bilimsel, nitelikli ve özgün hizmetleri ile hızla büyümeye devam etmiştir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından Onaylı Ankara Polatlı’da kurulan ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimini ünvanına sahiptir.
     

Hakkımızda

 

Kurulduğu günden bugüne kadar, kurumsal ve gelişmeye açık birçok firmada çalışana güvenilir ve doğru bilgiyi ulaştıran Güncel OSGB, deneyimli iş güvenliği uzman ve hekim kadrosu; profesyonel İSG ekibi ve yöneticilerinden oluşan geniş bir ekip ile hizmet etmektedir.


     

Amacımız en iyi çözümü sunmak

 

Hedefimiz üstün hizmet kalitesiyle tüm müşterilerimizin İSG ihtiyaçlarını karşılamak, İSG hususunda müşterilere en iyi çözümü sunmak ve çalışanların sağlıklarını korumaktır, bu hedefe ulaşmak için süreçlerimizi sürekli geliştiriyor ve iyileştiriyoruz.

 

gallery/268358